Určené pre
Miesto konania
Dátum od:
Dátum do:

Aktuálne semináre

MEDI-KON I 2020
Semináre

MEDI-KON I 2020

Dátum pridania: 10.01.2020 | Eduprofipharm

Odborná  konferencia MEDI-KON I. 2020 – je prehľad súčasných trendov  a noviniek vo vybraných oblastiach medicíny v podaní špičkových odborníkov zo Slovenska. Prezentované budú skúsenosti  odborníkov pri bežných, ale aj závažných  ochoreniach. Toto všetko, ale aj omnoho viac sme pre vás pripravili opäť, tentokrát v jarnej sérii seminárov MEDI-KON I. 2020, ktoré sú určené pre lekárov prvého kontaktu a internistov, ako aj ďalšie špecializácie.

 

06.02.2020   Nitra, Hotel Mikádo, Hollého 11

11.02.2020   Košice, DoubleTree by Hilton Košice, Hlavná 1

12.02.2020   Žilina, Hotel Holiday Inn, Športová 2

13.02.2020   Bratislava, hotel Bratislava, Seberíniho 9

 

Z daného podujatia máte možnosť získať  4 kredity za účasť a 2 kredity za AD TEST  po  skončení podujatia.

 

Čítaj viac >>

Endotelová dysfunkcia – príčina, či následok KV ochorení ?
Semináre

Endotelová dysfunkcia – príčina, či následok KV ochorení ?

Dátum pridania: 12.12.2019 | Eduprofipharm

Je názov odborného podujatia, ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci so spoločnosťou SANDOZ d.d.

 

Program seminára je zostavený z viacerých zaujímavých tém a programom Vás budú sprevádzať významní odborníci z oblasti kardiológie a internej medicíny.

 

Dozviete sa viac o endotelovej dysfunkcii,  o fixných kombináciách v liečbe hypertenzie a tiež si  pozrieme na manažment pacientov s kardiovaskulárnym rizikom v súvislosti  s kyselinou močovou.

 

Rovnako  záujímavou témou bude aj prednáška JUDr. Ivana Humeníka, PhD.,  ktorý Vám povie,  čo všetko obnáša klinický audit vo Vašej ambulancii.

 

 

 

Čítaj viac >>

ZENTIVA  AKADÉMIA ADHD 2
Semináre

ZENTIVA AKADÉMIA ADHD 2

Dátum pridania: 08.12.2019 | Eduprofipharm

ZENTIVA  AKADÉMIA ADHD 2  je názov  odborného podujatia,  ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci s viacerými odborníkmi z oblasti detskej psychiatrie zo Slovenska, ale aj  z Čiech.

 

Garantom podujatia a zároveň prednášajúcim, ktorý prijal našej pozvanie je krajský odborník pre detskú psychiatriu primár MUDr. Ján Šuba, MPH, s ktorým sa pozrieme na diferenciálnu diagnostiku komorbidít ADHD.

Zaujímavým zahraničným hosťom podujatia bude MUDr. Jaroslav Matýs, ktorý  sa podelí o svoje skúsenosti s terapiou rodín s ADHD. S pánom MUDr. PhDr.  Igorom Hrtánkom, PhD. a s pani MUDr. Teréziou Rosembergerovou  sa pozrieme na ADHD v dospelosti  a kazuistiky sa správania detí  s ADHD.

Čítaj viac >>

Racionálne terapeutické  postupy podľa aktuálnych  odborných odporúčaní
Semináre

Racionálne terapeutické postupy podľa aktuálnych odborných odporúčaní

Dátum pridania: 01.12.2019 | Eduprofipharm

Spoločnosť S&D Pharma SK s. r. o. v spolupráci s EDUprofiPHARM srdečne pozýva všeobecných lekárov, pediatrov, farmaceutov a farmaceutických laborantov na seminár pod názvom - "Racionálne terapeutické postupy podľa aktuálnych odborných odporúčaní". Program seminára je zostavený zo zaujímavých tém z rôznych disciplinárnych oblastí a budú Vás ním sprevádzať významní odborníci  ako je Prof. PharmDr. Pavel Mučaji, PhD., Doc. RNDr. Miloš Mikuš, CSc., Doc. MUDr. Milan Kuchta, CSc., mim. prof., MUDr. Vladimír Holec, PhD., MUDr. Radovan Košturiak, PhD. a iný.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more