Určené pre
Miesto konania
Dátum od:
Dátum do:

Aktuálne semináre

ZENTIVA  AKADÉMIA ADHD 2
Semináre

ZENTIVA AKADÉMIA ADHD 2

Dátum pridania: 08.12.2019 | Eduprofipharm

ZENTIVA  AKADÉMIA ADHD 2  je názov  odborného podujatia,  ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci s viacerými odborníkmi z oblasti detskej psychiatrie zo Slovenska, ale aj  z Čiech.

 

Garantom podujatia a zároveň prednášajúcim, ktorý prijal našej pozvanie je krajský odborník pre detskú psychiatriu primár MUDr. Ján Šuba, MPH, s ktorým sa pozrieme na diferenciálnu diagnostiku komorbidít ADHD.

Zaujímavým zahraničným hosťom podujatia bude MUDr. Jaroslav Matýs, ktorý  sa podelí o svoje skúsenosti s terapiou rodín s ADHD. S pánom MUDr. PhDr.  Igorom Hrtánkom, PhD. a s pani MUDr. Teréziou Rosembergerovou  sa pozrieme na ADHD v dospelosti  a kazuistiky sa správania detí  s ADHD.

Čítaj viac >>

Racionálne terapeutické  postupy podľa aktuálnych  odborných odporúčaní
Semináre

Racionálne terapeutické postupy podľa aktuálnych odborných odporúčaní

Dátum pridania: 01.12.2019 | Eduprofipharm

Spoločnosť S&D Pharma SK s. r. o. v spolupráci s EDUprofiPHARM srdečne pozýva všeobecných lekárov, pediatrov, farmaceutov a farmaceutických laborantov na seminár pod názvom - "Racionálne terapeutické postupy podľa aktuálnych odborných odporúčaní". Program seminára je zostavený zo zaujímavých tém z rôznych disciplinárnych oblastí a budú Vás ním sprevádzať významní odborníci  ako je Prof. PharmDr. Pavel Mučaji, PhD., Doc. RNDr. Miloš Mikuš, CSc., Doc. MUDr. Milan Kuchta, CSc., mim. prof., MUDr. Vladimír Holec, PhD., MUDr. Radovan Košturiak, PhD. a iný.

Čítaj viac >>

KARDIO AKADÉMIA II.
Semináre

KARDIO AKADÉMIA II.

Dátum pridania: 01.12.2019 | Eduprofipharm

ZENTIVA KARDIO AKADÉMIA  je názov  odborného podujatia,  ktoré sme pre Vás pripravili v spolupráci s viacerými odborníkmi z oblasti kardiológie, diabetológie a internej medicíny.

 

Naše pozvanie prijali doc. MUDr. Branislav Vohnout, PhD., prednosta Ústavu výživy, Slovenskej zdravotníckej univerzity v Bratislave, MUDr. Roman Margóczy, z Kardiologickej kliniky SÚSCCH,

z Banskej Bystrice a MUDr. Peter Olexa, PhD. z Kardiologickej a internej ambulancie,  z Košíc.

V rámci odborného programu sa spolu pozrieme na odporúčania pre manažment dyslipidémie  s DM a AS KVO,  2019 ESC/EAS ako aj prečo potrebujeme fixnú kombináciu liekov.

 

Rovnako  záujmov témou bude aj prednáška JUDr. Bc. Radovana Konečného,  ktorý nám spraví právny exkurz do odškodňovania.

 

Čítaj viac >>

„Hyperurikémia – tak ako ju nepoznáte”
Semináre

„Hyperurikémia – tak ako ju nepoznáte”

Dátum pridania: 14.10.2019 | Eduprofipharm

„Hyperurikémia – tak ako ju nepoznáte”- je odborné sympózium  zamerané na lekárov prvého  kontaktu, internistov a kardiológov.

 

Naše pozvanie z radov odborníkov prijali prof. MUDr. Fedor Šimko, CSc., prof. MUDr. Andrej Dukát, CSc., FRCP, FESC a prof. MUDr. Ján Gajdošík, PhD., s ktorými  sa pozrieme na túto tému v súvislosti s rizikovými faktormi kardiovaskulárnych ochorení, ale aj z pohľadu klinickej praxe.

Čítaj viac >>

Načítať viac Load more